Nowa linia autobusowa dla mieszkańców Gminy Sławoborze

W związku z podpisaną umową o dopłatę w roku 2021 na sfinansowanie uruchomienia nowej linii autobusowej o charakterze użyteczności publicznej, informujemy, że uruchomienie wspomnianej linii nastąpi od dnia 18 października 2021 roku i potrwa do końca grudnia 2021 roku. Wprowadzenie nowej linii autobusowej zostało zapewnione dzięki uzyskanemu dofinansowaniu z Funduszu rozwoju przewozów autobusowych o charakterze użyteczności publicznej, Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie. Zachęcamy mieszkańców do korzystania z uruchomionej linii.

Rozkład jazdy:

Świdwin – Świdwin przez Sławoborze – Mysłowice – Słowieńsko – Przymiarki.

D

 

D

 

km

Dworce i przystanki

6:35

15:25

0,0

Świdwin Plac Lotników

6:40

15:30

4,3

Krosino

6:45

15:35

9,2

Biały Zdrój

6:48

15:38

12,0

Przymiarki

6:50

15:40

14,0

Jastrzębniki

6:55

15:45

16,5

Ciechnowo skrz.

7:00

15:50

20,7

Sławoborze

7:05

15:55

24,1

Krzecko

7:13

16:03

31,8

Sidłowo

7:18

16:08

36,0

Sławoborze

7:22

16:12

39,0

Trzciana

7:25

16:15

41,6

Mysłowice

7:29

16:19

44,8

Słowieńsko

7:33

16:23

47,1

Sobiemirowo

7:37

16:27

50,0

Jastrzębniki

7:40

16:30

52,3

Przymiarki

7:44

16:34

55,8

Krosino

7:50

16:40

60,0

Świdwin Plac Lotników

Oznaczenia:

D

Kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

Rodzaje kursów: kursy zwykłe