Ogłoszenie o naborze na stanowisko pracownika socjalnego oraz opiekunki

 Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sławoborzu poszukuje osoby chętnej do podjęcia pracy – forma zatrudnienia do uzgodnienia (umowa o pracę lub umowa zlecenie). Praca polega na sprawowaniu opieki oraz pomocy w czynnościach życia codziennego u osób w podeszłym wieku, niepełnosprawnych i potrzebujących wsparcia.
Oczekujemy zgłoszeń od osób niekaranych, uczciwych i dyspozycyjnych, posiadających prawo jazdy
i własny samochód. Mile widziane doświadczenie w podobnej pracy.
Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 94 36 47 564 u Pani Jolanty Kucharskiej- referent ds. osób niepełnosprawnych. CV prosimy wysyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. do dnia 19.04.2019 r.
Do składanych dokumentów należy dołączyć oświadczenie o treści:
"Oświadczam, że zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie dobrowolnie dodatkowych danych osobowych niebędących danymi, których pracodawca może żądać na podstawie przepisów prawa."
Pracodawca będzie kontaktował się telefonicznie tylko z wybranymi kandydatami.
Przewidywany termin rozpoczęcia pracy: 02.05.2019 r.

 

 Pracownik socjalny nabor-1Pracownik socjalny nabor-2Pracownik socjalny nabor-3Pracownik socjalny nabor-4Pracownik socjalny nabor-5